![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
KONST / Litografier / Grafiskt blad 12376634
*
nr 1237 6634
Cecilia Haupt
(f. 1972), Sverige
Grafiskt blad, Signerad, numrerad 97/240, bladets mått: 26x20 cm
Cecilia Haupt, svensk målare född 1972.
Utrop:
600 kr
Såld:
400 kr
Sista tid för bud online:
måndag 25 februari 2019
kl 19:53:12
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
21/2 20:16:44
1
300 kr
25/2 19:43:23
2
350 kr
25/2 19:48:12
1
Vinnande bud
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: cecilia haupt grafiskt blad litografier svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
5020 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 20:47
-
5142 Färglitografi
Gunnar von Gegerfelt (1926 - 2012), Sverige. Utsik..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 19:08
-
6013 Färglitografi
Jan Andersson (f. 1955), Sverige. Signerad, numrer..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 20:59
-
4186 Färglitografi
Kejsar Calle Sunesson (f. 1926), Sverige. Brudpar...//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 20:52
-
6007 Färglitografi
Lars Eklind. Signerad, numrerad 50/100, daterad -5..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 18:55
-
6309 Färglitografi
Olle Bonniér (1925-2016), Sverige. Signerad, numre..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 20:16
*
Cecilia Haupt
Cecilia Haupt, svensk målare född 1972.
nr 1237 6634
Cecilia Haupt
(f. 1972), Sverige
Grafiskt blad, Signerad, numrerad 97/240, bladets mått: 26x20 cm
Cecilia Haupt, svensk målare född 1972.
Utrop: | 600 kr |
---|---|
Såld: | 400 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 25 februari 2019 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
21/2 20:16:44 | 1 | 300 kr |
25/2 19:43:23 | 2 | 350 kr |
25/2 19:48:12 | 1 | Vinnande bud |
- Konstnär/Designer
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: cecilia haupt grafiskt blad litografier svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
5020 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 20:47 -
5142 Färglitografi
Gunnar von Gegerfelt (1926 - 2012), Sverige. Utsik..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 19:08 -
6013 Färglitografi
Jan Andersson (f. 1955), Sverige. Signerad, numrer..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 20:59
-
4186 Färglitografi
Kejsar Calle Sunesson (f. 1926), Sverige. Brudpar...//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 20:52 -
6007 Färglitografi
Lars Eklind. Signerad, numrerad 50/100, daterad -5..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 18:55 -
6309 Färglitografi
Olle Bonniér (1925-2016), Sverige. Signerad, numre..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 20:16